Spontan'ın Uzmanları

Dalında uzman danışmanlarımızla hemen her konuda hizmet vermekteyiz.Tecrübe ve eğitimleri ile farklılıklarını kanıtlamış olan uzmanlarımız online terapi hizmeti de vermektedirler.
Spontan Danışmanlık; Sayın Psikolog Yılmaz GÜRKAN liderliğinde, firma eğitimlerinden bireysel danışmanlıklara, eğitim kurumlarının danışmanlıklarından uzman eğitimlerine kadar her konuda destek ve hizmet vermektedir.

ORTAÇ İKİZLER


Psikolog / Kurum Müdürü
Psikolog Ortaç İkizler 2013 yılında Doğuş Üniversitesi Psikoloji bölümünden İngilizce lisans dilinde mezun olmuştur. Bu süreçte kişiye özel SPSS eğitimi vermiştir. Ardından Sempati Özel Eğitim ve Danışmanlık Merkezinde 1 yıla yakın çalışmış olup, askerlik görevi için gittiği Denizli ilinde psikologolarak hizmete başlamıştır. 9 aylık görevi süresince haftalık ve aylık düzenli psikolojik danışmanlık yapmış olup genel olarak antisosyal eğilim, anksiyete, depresyon, iki uçlu bozukluk, travma sonrası stres bozukluğu, yaygın gelişimsel bozukluk, sosyal fobi alanlarında danışmanlığını sürdürmüştür. Askerlik süresince "İntihar ve intihara teşebbüsü önleme", "Empati ve iletişim", "Ortam değişikliğinde uyum sağlama, uyumsuzluğun temel etkenleri ve çözüm süreci" konularında seminerler vermiştir. Askerlik görevini tamamlamasının ardından Bosna Hersek'te, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'nde yüksek lisansına başlamıştır.

Ortaç İkizler, 2016 itibariyle başladığı klinik psikoloji yüksek lisansını devam ettirmektedir. Bitirme tezinin konusu "Özgüven ve boşanma arasındaki ilişkiyi anlamak: Cinsiyet bir fark yaratıyor mu?" olup, bu konudaki araştırmalarına devam etmektedir. 2016 yılının Kasım ayı itibariyle Bursa'nın köklü özel eğitim kuruluşlarından biri olan BESMER'de çalışmaya başlamış olup buradaki işine devam etmektedir. 2016 yılı Aralık ayında ise Dr. Neslihan Akkişi Kumsar'dan 6 ay süren "Bilişsel Davranışçı Terapi" eğitimini almıştır. 2018 yılı itibariyle Hayat Pınarı Rehabilitasyon Merkezi'nde kurum müdürü olarak görev yapmaktadır.

DANIŞMANLIK
WhatsApp chat