parallax background

Spontan'ın Uzmanları

Dalında uzman danışmanlarımızla hemen her konuda hizmet vermekteyiz.Tecrübe ve eğitimleri ile farklılıklarını kanıtlamış olan uzmanlarımız online terapi hizmeti de vermektedirler.
Spontan Danışmanlık; Sayın Psikolog Yılmaz GÜRKAN liderliğinde, firma eğitimlerinden bireysel danışmanlıklara, eğitim kurumlarının danışmanlıklarından uzman eğitimlerine kadar her konuda destek ve hizmet vermektedir.

BÜLENT LEVENT

Profesyonel Danışman, İnsan Kaynakları Uzmanı
21 Nisan 1978 yılında Bursa’da doğdu. 1995 Yılında İnegöl Ticaret Meslek Lisesi’nden mezun oldu.
Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümlerini okudu.
Halen Atatürk Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde okumaktadır. İlk iş deneyimine 1994 - 2013 Yılları arasında Gıda Sektörü öncülerinden Frigo-Pak A.Ş.'de yaptı. Halen İnegöl'de mobilya sektöründe İnsan Kaynakları ve İş Süreç Yönetimleri konusunda kısmi zamanlı hizmet vermektedir.
İnsan Kaynakları ve Personel Yöneticiliği Derneği’nin 7 yıl Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptı.
Deutsche Gesellschaft für Personalführung e.V. (Almanya Personel Yönetimi Derneği) ve DGS Deutsche Gesellschaft Für Soziologie (Almanya Sosyoloji Derneği) üyesidir.
25 Yıldır İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak çalışmakta ve Association of Leadership Educators, İnternational Leadership Association ve University America onaylı profosyonel danışmanlık eğitimi alarak Profosyonel Danışmanlık yapmaktadır.


Halk Eğitim Merkezinde İş Hukuku ve İnsan Kaynakları Yönetimi eğitmenliği yaptı. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti , BBC World Service Trust ve British Council onaylı gazetecilik eğitimi almış ve Bursa’da bir dönem internet haber yayını yapan Bursa Bölge Gazetesi’nin 3 yıl Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğünü yaptı.
Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği ve St. Clements University ile onaylı Kişilik Psikolojisi, İş ve Çalışma Psikolojisi, Temel Kuantum Düşünme Teknikleri, Başarılı Lider Olma, Kişilik Analizi, Duygusal Zeka, Beden Dili, Diksiyon, Zeka Türü ve Analizi, Ergen Psikolojisi, Stres Yönetimi vb. psikoloji eğitimleri almıştır.
American Association for Higher Education & Accereditation ( Amerikan Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu) onaylı “Öğrenci Koçluğu” ve “Motivasyon” kursları almıştır.
İş hayatı boyunca üniversitelerden; Sakarya Üniversitesinde Bilirkişilik ve Management Skills (Yönetim Becerileri) eğitimlerini, Haliç Üniversitesinde İş Mevzuatından Kaynaklı Nitelikli Hesaplamalar Bilirkişiliği Eğitimi, Anadolu Üniversitesinde Çalışan Hakları, Arabuluculuk, İnsan Kaynakları Yönetimi, Etkili Zaman Yönetimi, İşte Tutunmak, Beden Dilini Doğru Kullanmak, Özgeçmiş Hazırlamak, Çalışan Hakları, Yönetimde Postmodern Yaklaşımlar konulu eğitimleri, Uludağ Üniversitesinde İş Hukuku Eğitimi, Ortadoğu Teknik Üniversitesinde (ODTÜ) Şikâyet Yönetimi, Kurumlarda Stres Yönetimi, Kriz Yönetimi, Dijital Pazarlama Yöntemleri, Mobbing (İşyerinde Psikolojik Taciz), Zor İnsanlarla Baş Etme, Çatışma Yönetimi konulu eğitimleri,
bunların yanı sıra bazı kurum ve kuruluşlardan;
MILT PROJECT (Avrupa Birliği Projesi) Leadership (Liderlik) eğitimi, Çalışma Bakanlığından İş Hukuku Eğitimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü'nün İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Koşullarının İyileştirme Projesi, TSE (Türk Standartları Enstitüsü) İş Sağlığı ve Güvenliği İç Tetkikçi Eğitimi, Yönetim Sistemi ve Dokümantasyon Eğitimi, Verimlilik Genel Müdürlüğünün Toplam Kalite Yönetimi ve Verimlilik Arttırma Teknikleri Eğitimi, Elginkan Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitimi Merkezinden İletişim Becerileri, Sağlıklı Yaşam Yönetimi, Kişilik Analizi ve Çatışma Yönetimi, Proje Yönetimi, Sorun Çözme Teknikleri, Değişim ve Sürekli İyileştirme (KAI-ZEN), Google’den Dijital Pazarlama Eğitimi, Çeşitli İletişim Eğitimleri (Zor İnsanlarla İletişim, İletişim Becerileri, Empati, Sağlıklı İlişkilerin Temeli, Drama İle Etkili İletişim, Yazılı İletişim, İletişimin Temelleri, İletişimde Davranış Biçimleri, Kişisel Farkındalık vb) Liderlik Eğitimleri (Bir Liderin Özellikleri, Başarıya Yönelik Davranış, Profesyonel Davranış, Başarıya Giden Yol ) Kurumsal Gelişim Eğitimleri (Kurumsal Öğrenme Stratejileri ve Çalışanlar, Öğrenen Organizasyon Olma, Değişime Giderken Fark Yaratmanın Yolları, Ekibinizle Başarılara İmza Atın, İş Hayatında Zaman Yönetimi, Kurumlar İçin Değişimin Önemi vb) Motivasyon (Takım İçi Motivasyon, Etkili Motivasyon Yöntemleri, Motivasyon ve İhtiyaçlar, Başarılı Ekip Kurma vb) eğitimleri almış ve bu alanda çeşitli eğitim, panel ve seminerler düzenlemiştir.