parallax background

Spontan'ın Uzmanları

Dalında uzman danışmanlarımızla hemen her konuda hizmet vermekteyiz.Tecrübe ve eğitimleri ile farklılıklarını kanıtlamış olan uzmanlarımız online terapi hizmeti de vermektedirler.
Spontan Danışmanlık; Sayın Psikolog Yılmaz GÜRKAN liderliğinde, firma eğitimlerinden bireysel danışmanlıklara, eğitim kurumlarının danışmanlıklarından uzman eğitimlerine kadar her konuda destek ve hizmet vermektedir.

MELİH CAN DURGUN


Merhaba ben psikolog Melih Can Durgun doğup büyüdüğüm Bursa da ilköğretim ve lise eğitimlerimi tamamladım. İnsanlar ile iletişimi seven bir yapım olması sebebiyle psikoloji bilimine ilgi duymaya başladım ve üniversite tercihimi de bu bölümden yana kullandım. Üniversite tercihimde İstanbul Rumeli Üniversitesi'ni burslu bir şekilde kazandım. Benim için çok başka bir kapı açılmıştı artık. Psikoloji bölümüne devam ederken kendimi geliştirmeye de oldukça önem gösterdim.İstanbul’un bilim, kültür ve sanat konusundaki sınırsız imkanlarını sonuna kadar kullandım. Birçok insanla tanıştım, birçok dernekle sosyal projelerde yer aldım. Mesleki olsun meslek dışı olsun birçok panele, seminere ve eğitime katıldım. Okuduğum bölümü yaptığım ortalama sayesinde 3 sene de bitirme imkanı buldum. Eğitimlerime devam ederken Bakırköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Beşiktaş Rehberlik Ve Araştırma Merkezi, Gülbahar Hatun Anaokulu, Spontan Psikolojik Danışmanlık Merkezi olmak üzere birçok kurumda staj imkanına sahip oldum. En son staj yaptığım Spontan Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde bir çok etkinlik düzenledim. Staj sürecim devam ederken Bosh TGA, Weavers, Pavo Endüstri, Hadim Marketleri, Gülipek Tekstil ve birçok firmada kurumsal çalışmalara katıldım. Mezun olmamla birlikte danışan kabulüne başladım. Şuanda Spontan Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde aktif danışan görmekteyim.


BDT Değerlendirme Eğitimi (HAKAN TÜRKÇAPAR)
BDT Teori Eğitimi ( HAKAN TÜRKÇAPAR)
Kısa Süreli Çözüm Terapi ( NEVİN DÖLEK)
BDT Eğitimi (PSİKOLOJİ EĞİTİM AKADEMİ)
Diksiyon ve Beden Dili Eğitimi (DENİZ ÇEVİK)
BDT Temelli Klinik Batarya Eğitimi
Moxo Dikkat Testi Uygulayıcı Eğitimi
Burdon Dikkat Testi Uygulayıcı Eğitimi
D2 Dikkat Testi Uygulayıcı Eğitimi
Franfunter Dikkat Testi Uygulayıcı Eğitimi
Kent Eğitimi Dikkat Testi Uygulayıcı Sertifikası
Porteus Labirentleri Dikkat Testi Uygulayıcı Sertifikası
Stres ile Başa Çıkma Eğitimi ( Boğaziçi Enstitü)
Boşanma Terapisi Uygulayıcı Eğitimi