parallax background

Spontan'ın Uzmanları

Dalında uzman danışmanlarımızla hemen her konuda hizmet vermekteyiz.Tecrübe ve eğitimleri ile farklılıklarını kanıtlamış olan uzmanlarımız online terapi hizmeti de vermektedirler.
Spontan Danışmanlık; Sayın Psikolog Yılmaz GÜRKAN liderliğinde, firma eğitimlerinden bireysel danışmanlıklara, eğitim kurumlarının danışmanlıklarından uzman eğitimlerine kadar her konuda destek ve hizmet vermektedir.

FERİDE AKÇA


Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur. Eğitimi boyunca; Çocuk Esirgeme Kurumu, Huzur Evi, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı çeşitli liseler ve Özel Eğitim Merkezlerinde stajyer psikolojik danışman olarak görev almıştır. Mezuniyet sonrasında lise ve ortaokullarda okul psikolojik danışmanı olarak çalışmıştır.  Psikolojik Danışman Feride Akça’nın aldığı eğitimlerden bazıları şunlardır. Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi /Yard. Doç. Dr. Mehmet PALANCI; Oyun Terapisi Eğitimi/ Klinik Psikolog Mehmet TEBER, Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi/ Doç. Dr. Durmuş ÜMMET; Aile Danışmanlığı Eğitimi/ Marmara Üniversitesi; EMDR II. Düzey Uygulayıcı Terapist Eğitimi/ Davranış Bilimleri Enstitüsü. Şu an da Spontan Danışmanlık Merkezinde Psikolojik Danışman olarak çalışmaktadır.